stavebný dozor

Autorské práva MUSEUM VINORUM Pezinok 2009, webmaster: webmaster@pvp.sk, www.cooperation.sk

O NÁSO_nas.htmlshapeimage_9_link_0
ZOZNAM VINÁROVZoznam_vinarov_2014.htmlshapeimage_10_link_0
REZERVÁCIERezervacie.htmlshapeimage_11_link_0
KONTAKTKontakt.htmlshapeimage_12_link_0
PARTNERIPartneri.htmlshapeimage_13_link_0

Aktuality

V hodnote vstupenky (25,-€) je zahrnutý bonusový kupón na nákup ľubovoľného vína v cene  4, - €, degustačný pohár s logom,  sprievodca degustátora s mapou pivníc a štartovací balíček, pozostávajúci zo štyridsiatich žetónov, každý v hodote 0,20,- € (spolu v sume 8,-€). Za každú ochutnanú vzorku odovzdáte jeden žetón. Spolu tak môžete vyskúšať až 40 rôznych vín. Koho by lákalo oddegustovať ešte väčšie množstvo, na troch vybraných miestach bude možnosť dokúpenia žetónov počas celého priebehu podujatia. Viac informácií nájdete na tomto webe v sekcii Rezervácie.


Tešíme sa na stretnutie s Vami v starobylých pivniciach hlavného mesta slovenského vína – v Pezinku.


Srdečne


OZ MUSEUM VINORUM

PEZINSKÉ VÍNNE PIVNICE 2016

(Degustácia najlepších vín z Pezinka a blízkeho okolia)


Vážení vinárski priatelia,

s radosťou Vám oznamujeme, že od pondelka 18.januára 2016 sa začal oficiálny predaj vstupeniek na už ôsmy ročník Pezinských vínnych pivníc 2016. Teší nás veľký záujem o toto podujatie, ktoré nás zároveň zaväzuje. V snahe o posun v kvalite a Vašu spokojnosť sme preto pristúpili v tomto roku k dvom inováciam.


Prvou je možnosť získania vstupeniek veľmi pohodlným a jednoduchým spôsobom prostredníctvom portálu wisomm.com. Vyzdvihnúť sa dajú aj v deň konania vínnych pivníc. Druhou významnou zmenou je zavedenie žetónového systému. Vďaka nemu najlepší vinári z Pezinka a blízkeho okolia ponúknu svoje najkvalitnejšie vína, ktoré sa inak v ich ponuke na podujatiach tohto typu nevyskytujú. Budete tak môcť ochutnať aj vína najvyššej kategórie za veľmi priaznivú cenu. 

Podmienky vstupu        Partneri        Odporúčané linky     O nás        PVP 2012     PVP 2011    Zoznam    Rezervácie    Kontakt

PVP 2016PVP_2010.htmlshapeimage_19_link_0